wersja mobilnaogloszenianewsletterrolniczebiuletynkatalog firminfoliniapomoc

Pomoc

Wybierz dział

1.FAQ - najczęściej zadawane pytania

2.Jestem nowym użytkownikiem

3.Wyszukiwanie i przeglądanie ogłoszeń

4.Dodawanie i edycja ogłoszeń

5.Moje konto1. Tu znajdziesz wykaz najczęściej zadawanych pytań oraz nasze odpowiedzi. Jeśli nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, skorzystaj z formularza kontaktowego.


Przeglądanie i dostęp do całej bazy ogłoszeń jest bezpłatny. Dodawanie ogłoszeń w wersji Standard do 31 grudnia 2012 roku jest również bezpłatne.

Opłaty pobierane będą za dodanie ogłoszenia Standard od 01 stycznia 2013 roku, przy dodawaniu specjalnie wyróżnionych ogłoszeń: Premium oraz za niektóre usługi - np. wpis do Katalogu Firm czy aktywacja powiadamiacza.


Logowanie jest niezbędne do korzystania z większości usług serwisu Techagra – w tym do dodawania i edycji własnych ogłoszeń. Dzięki niemu masz również dostęp do Twojego schowka.


Nie musisz ponownie się rejestrować ! Wystarczy skorzystać z formularza odzyskiwania hasła: 
 1. na stronie logowania kliknij w link "nie pamiętam hasła"
 2. wypełnij formularz
 3. na adres e-mail, który używasz w serwisie, otrzymasz wiadomość z linkiem i kodem aktywacyjnym
 4. kliknij na link w e-mailu i wprowadź przesłany kod aktywacyjny oraz swoje nowe hasło
        Uwaga: krok 4 musisz wykonać w ciągu 24 godzin od wypełnienia formularza odzyskiwania hasła


Jeżeli ogłoszenie jest nieaktywne, w "moje konto / ogłoszenia" widnieje pod nim jeden z komunikatów:

a) oczekiwanie na płatność - płatność nie została rozpoczęta: aby ogłoszenie było wyświetlane, musisz je aktywować i dokonać płatności
               
b) płatność oczekuje na weryfikację - płatność została złożona w systemie płatności, ale jeszcze nie otrzymaliśmy potwierdzenia dokonania płatności (czasami płatność może oczekiwać na potwierdzenie nawet 24 godziny)
               
c) płatność zakończona niepowodzeniem - system płatności otrzymał informację że transakcja nie została zakończona pomyślnie: jeżeli sytuacja będzie się powtarzała i będzie to nieuzasadnione, prosimy o kontakt
              
d) oczekiwanie na weryfikację - niektóre wpisy mogą być poddane weryfikacji (np. wydarzenia w  kalendarium) zanim zostaną udostępnione w serwisie; po zaakceptowaniu przez naszych pracowników ogłoszenie zmieni status


W zależności od opcji którą wybrałeś przy dodawaniu ogłoszenia, pod każdym ogłoszeniem mogą znajdować się:

a) twoje aktualne dane kontaktowe: aby je zmodyfikować, przejdź do "moje konto", a następnie "dane kontaktowe": wprowadź odpowiednie poprawki i określ które dane mają być wyświetlane przy ofercie (część z nich jest obowiązkowa)
lub
b) dane kontaktowe innej osoby / firmy: aby je zmodyfikować, przejdź do edycji wybranego ogłoszenia i w kroku 3: "lokalizacja" wprowadź odpowiednie poprawki lub wskaż opcję "moje aktualne dane kontaktowe"Problemy podczas korzystania z serwisu mogą wynikać z kłopotów technicznych serwisu lub znajdować się po stronie Twojego komputera.

Aby zgłosić problem:
 1.   przejdź do formularza, klikając na link poniżej: "skontaktuj się z nami"
 2. wybierz opcję "problem techniczny", a następnie kategorię błędu - przekażesz zgłoszenie do odpowiedniego działu 
 3. opisz występujący problem, podając jak najwięcej informacji które mogą być pomocne 
 4. kliknij "wyślij" aby przesłać zgłoszenie


2. Witamy serdecznie! Polecamy w pierwszym kroku zapoznać się z punktem 1. pomocy: "FAQ - najczęściej zadawane pytania", a następnie przejrzenie listy odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące użytkowania z serwisu Eagra, znajdujące się w bieżącym punkcie pomocy.


Jeśli interesują Ciebie bardziej zaawansowane kwestie lub nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, skorzystaj z formularza kontaktowego.


Techagra.com jest giełdą ogłoszeń rolniczych i nieruchomości. 

"Szyjemy na miarę" - pomimo, że jest tutaj 8 głównych działów branżowych, to każdy z nich jest wnikliwie podzielony i opisany. Szczegółowo opisane ogłoszenie daje olbrzymie możliwości, z których najbardziej oczywiste to chociażby: wyszukiwanie przez użytkowników serwisu wg ściśle określonych kryteriów (np. wybrane marki ciągników, rasy trzody, gatunki pszenicy, formy własności działki, itd.)

Ogłoszenia w serwisie Techagra są podzielone na 8 działów tematycznych:
        - Nieruchomości, Budownictwo
        - Maszyny i Sprzęt, Motoryzacja
        - Produkty Rolne, Sad i Ogród
        - Nawozy, Chemia Rolna
        - Chów, Hodowla, Rybołówstwo
        - Przetwórstwo, Artykuły Spożywcze,
        - Usługi, Praca, B2B
        - Agroturystyka


Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji musisz posiadać założone konto i być zalogowanym w serwisie.


W celu zarejestrowania się w serwisie kliknij na ikonę "rejestracja" znajdującą się w prawym górnym rogu strony i wypełnij formularz swoimi danymi. Jeżeli chcesz mieć dostęp do większości funkcji serwisu - wystarczy podać imię oraz adres e-mail. Jeżeli planujesz dodawać ogłoszenia - skorzystaj z rejestracji pełnej i starannie wypełnij swoje dane kontaktowe (będą one umieszczane pod Twoimi ogłoszeniami).

Aby zakończyć proces rejestracji, po prawidłowym wypełnieniu formularza wyślemy do Ciebie email potwierdzający. Kliknij w znajdujący się w nim link i po przejściu na stronę potwierdzenia rejestracji dwukrotnie wprowadź hasło, za pomocą którego będziesz się logował w serwisie.

Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

Uwaga: jeśli nie potwierdzisz rejestracji, nie będziesz mógł korzystać ze swojego konta.

Podczas potwierdzenia rejestracji konta musisz podać swoje hasło - ważne jest, aby było ono odpowiednio skonstruowane. Nie powinno być zbyt proste, ponieważ osoby trzecie mogą odgadnąć hasło i przejąć Twoje konto.

Pamiętaj, że dobre hasło:
        - składa się z co najmniej 8 znaków, 
        - zawiera litery oraz cyfry
         - zawiera znaki specjalne ("!", "$", "%", itp.)
         - zawiera małe oraz duże litery

Przykłady dobrych haseł: fUc7d!eStA, 7#D#XUsweS
Przykłady złych haseł: agatka, szczecin, qwerty, eagra, 123456, ...W celu zalogowania się w serwisie należy kliknąć na ikonę "logowanie" znajdującą się w prawym górnym rogu strony i wpisać w formularz swój adres-email oraz hasło. Po zalogowaniu się uzyskasz dostęp do wszystkich stron i usług serwisu Techagra. 

W każdej chwili możesz się wylogować ze swojego konta w serwisie klikając na ikonę "wyloguj”.


3. Na stronach serwisu Techagra znajduje się baza wielu tysięcy ogłoszeń z europejskiego rynku ogłoszeń, pogrupowanych w kilkanaście kategorii tematycznych.


Aby znaleźć poszukiwane przez Ciebie ogłoszenie, masz dwie możliwości:
 1. przeglądać i filtrować wybrane kategorie tematyczne serwisu
 2. skorzystać z wyszukiwarki ogłoszeń
Jeżeli masz problemy ze znalezieniem ogłoszenia które Ciebie interesuje, zapoznaj się z listą odpowiedzi na pytania dotyczące poszukiwania i przeglądania ogłoszeń z serwisu Techagra.

Jeśli interesują Ciebie bardziej zaawansowane kwestie lub nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, skorzystaj z formularza kontaktowego.Wskaż kursorem myszy przycisk "ogłoszenia" lub przejdź na stronę główną serwisu i wybierz interesujący Ciebie dział tematyczny. Pojawi Ci się lista głównych kategorii w danym dziale, przy nazwie każdej kategorii znajduje się informacja na temat aktualnej liczby ogłoszeń w danej kategorii. Kliknij na nazwę kategorii, która Ciebie interesuje. W środkowej części serwisu pojawi się lista ogłoszeń, a w części lewej pojawi się Twoja lokalizacja w fragmencie struktury kategorii.

Niektóre kategorie mają bardzo szczegółowy podział na podkategorie, dzięki którym możesz dokładnie określić kryteria swojego poszukiwania. Klikając na nazwę podkategorii możesz zawężać zakres przeglądanych ogłoszeń.

Aby przejść do konkretnego ogłoszenia, kliknij w jego nazwę lub miniaturkę fotografii.

Pomiędzy stronami z listami ogłoszeń poruszaj się przy pomocy listy strun

Aby zapamiętać wybrane ogłoszenie i przejrzeć je w późniejszym czasie (dodać do schowka), kliknij na prostokąt po prawej stronie ogłoszenia - ogłoszenie zostanie skopiowane do schowka.W serwisie Techagra znajduje się wiele tysięcy ogłoszeń - aby skutecznie wyszukać interesujące Ciebie ogłoszenie, możesz skorzystać z mechanizmów: wyszukiwania oraz filtracji ogłoszeń.

WYSZUKIWANIE:
Wpisz jedno lub więcej poszukiwanych słów w wyszukiwarce umieszczonej na górze ekranu, w miejscu "wpisz frazę..." i wybierz zakres wyszukiwania: bieżąca kategoria (np. ciągniki rolnicze) / bieżący dział tematyczny (np. sprzęt i maszyny) / wszędzie. Minimalna długość wyszukiwanego wyrazu to 3 litery.

Wynikiem wyszukania będzie lista ogłoszeń które w treści zawierające WSZYSTKIE podane słowa. 

FILTRACJA:
Aby wyświetlić ogłoszenia spełniające ściśle określone kryteria wypełnij wybrane pola formularza, umieszczonego pod nazwą kategorii. Ze względu na swą specyfikę każda kategoria może mieć różne pola, przykładowo: ciągniki rolnicze: "rok produkcji", domy: "powierzchnia użytkowa", drób - "rasa", itp. W niektórych kategoriach dostępne jest również więcej elementów filtracji - kliknij na "więcej opcji", aby zobaczyć pełny zakres możliwości.

Po wybraniu parametrów filtracji i kliknięciu na przycisk "filtruj" zostaną wyświetlone tylko te ogłoszenia, które spełniają wybrane kryteria. Aby usunąć filtrację kliknij "wyłącz" obok listy bieżących kryteriów.Po kliknięciu na nazwę odpowiedniej kolumny w ramach listy ogłoszeń możesz sortować ogłoszenia według: daty lub ceny. Ponowne kliknięcie na wybranej kolumnie odwróci kolejność sortowania.Jeżeli szukasz ogłoszeń w określonym regionie lub jego okolicy, możesz przeglądać ogłoszenia bezpośrednio na mapie. Kliknij na ikonie "pokaż na mapie" obok nazwy kategorii aby zobaczyć przejść do widoku mapy z zaznaczonymi wszystkimi ogłoszeniami, do których dodano geolokalizację.

Nawigacja po mapie:
        - przesuwanie mapy- kliknij na strzałkę lub przyciśnij lewy przycisk i przeciągnij kursor myszy
         - przybliżanie / oddalanie - kliknij na znak plus minus lub użyj kółka na myszy
         - przeglądanie ogłoszeń - kliknij na znaczek na mapie lub kliknij na nazwę ogłoszenia z prawej strony mapySzczegóły ogłoszenia mogą się różnić w zależności od działu / kategorii ogłoszenia oraz ilości danych wypełnionych przez oferenta, ale najczęściej składają się z: 
 1. tytułu oferty
 2. danych podstawowych ogłoszenia (typ oferty, cena, data dodania, kategoria)
 3. szczegółów ogłoszenia, opisu oraz lokalizacji
 4. danych kontaktowych oferenta oraz formularza kontaktowego oraz opcjonalnie:
 5. zdjęcia (dla ogłoszeń Premium oraz Prestige istnieje możliwość powiększania zdjęć poprzez kliknięcie)
 6. mini-mapki z geolokalizacją ogłoszenia 
 7. filmu wideo załączonego do ogłoszenia


Aby skontaktować się z oferentem skorzystaj z jego danych kontaktowych lub wypełnij formularz kontaktu dostępny obok szczegółów ogłoszenia. Możesz go użyć, aby wysłać zapytanie dotyczące oglądanego ogłoszenia do osoby, która je zamieściła. Podaj w nim swoje imię, adres e-mail oraz treść wiadomości.


Schowek jest narzędziem spełniającym rolę Twojego prywatnego notatnika - w schowku możesz umieścić każde znalezione ogłoszenie lub wydarzenie.

Aby dodać wpis do schowka należy:
        - na liście ogłoszeń/wydarzeń: zaznaczyć znaczek znajdujący się po prawej stronie wpisu,
        - na stronie szczegółów ogłoszenia/wydarzenia: kliknąć na ikonę "dodaj do schowka".

W każdym momencie możesz przenieść się do schowka, używając linku "Schowek" w prawym górnym rogu serwisu. W każdej chwili możesz usunąć dowolny element ze schowka klikając na link "usuń ze schowka". Kliknięcie na tytuł wybranego elementu przeniesie Ciebie bezpośrednio do jego szczegółów.

Uwaga: jeżeli nie jesteś zalogowany, po zamknięciu przeglądarki zawartość schowka zostanie wyczyszczona. W celu trwałego zapamiętania ogłoszenia - tak, aby było one dostępne również podczas następnych wizyt - przed dodaniem elementów do schowka musisz się zalogować.


Jeżeli nie znalazłeś interesującego Ciebie ogłoszenia, aby nie wchodzić codziennie na strony serwisu i nie wpisywać za każdym razem tych samych kryteriów wyszukiwania, możesz skorzystać z Powiadamiacza.

Pod każdą listą ogłoszeń widnieje ikona z komunikatem "Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty". Jeżeli jesteś zalogowany, będzie tam podany adres e-mail Twojego konta, w przeciwnym wypadku wpisz własny e-mail, kliknij "ustaw" i wybierz ustawienia. 

Jeżeli nie jesteś zalogowany - aby otrzymywać powiadamiacz, musisz potwierdzić jego uruchomienie klikając na link w pierwszym przesłanym e-mailu. Od tej pory będziesz dostawał pocztą elektroniczną powiadomienie o każdym nowym ogłoszeniu, które spełnia zadane kryteria.

Własne Powiadamiacze możesz usuwać w Moje Konto, w zakładce Powiadamiacze. Korzystanie z Powiadamiacza jest bezpłatne, z wyjątkiem opcji codziennej rozsyłki.


 

4. Serwis Techagra umożliwia Tobie dodawanie dowolnego ogłoszenia w ramach 8 działów tematycznych. Każde ogłoszenie po dodaniu możesz również aktualizować.

W tym punkcie pomocy znajdziesz informacje w jaki sposób szybko i łatwo dodać zarządzać treścią i wyglądem ogłoszeń, korzystając z pełnego wachlarza możliwości które dla Ciebie udostępnia serwis Techagra.

Jeśli interesują Ciebie bardziej zaawansowane kwestie lub nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, skorzystaj z formularza kontaktowego.Aby wprowadzić nowe ogłoszenie kliknij na przycisk „dodaj ogłoszenia”, a następnie wybierz interesujący Ciebie dział tematyczny.

Proces dodawania ogłoszenia składa się z kilku kroków, które są zobrazowane strzałkami na górze strony: kategoria i wariant » treść » lokalizacja » zdjęcia i filmy » aktywacja

Zawsze w trakcie dodawania ogłoszenia możesz cofnąć się do dowolnego z ubiegłych kroków klikając na jego nazwę w pasku postępu

Uwaga: przed umieszczeniem ogłoszenia koniecznie zapoznaj się z częścią regulaminu opisującą dopuszczalną treść ogłoszenia.


Krok pierwszy – wybierz kategorię i wariant


Starannie wybierz docelową kategorię w której będzie się znajdowało Twoje ogłoszenie tak, aby była zgodna z przedmiotem ogłoszenia. Aby cofnąć wybór kliknij na nazwę która została już wybrana. Aby zmienić dział - kliknij na jego nazwie.

Po wybraniu docelowej kategorii pojawi Ci się wybór wariantu ogłoszenia:
        - Standard (bezpłatne),
        - Premium (płatne),
        - Prestige (płatne).
Zapoznaj się z cechami każdego z nich i wybierz najbardziej odpowiadającą Ci opcję. Pamiętaj, że ten wybór będzie miał to wpływ na różne opcje w kolejnych krokach (m.in. długość opisu, ilość zdjęć, itp.)
Ceny różnych wariantów są zależne od działu umieszczanego ogłoszenia i ich szczegóły są podane w Cenniku Usług.

Krok drugi – wprowadź szczegóły


Zgodnie z naszą dewizą "szyjemy na miarę" - do każdej kategorii przypisany został zestaw unikalnych pól opisujących przedmiot ogłoszenia. 

W pierwszej kolejności pojawiają się pola, które są najbardziej istotne dla wybranej kategorii. Jeżeli są również inne pola które mogą być wypełnione - na dole strony pojawi się zielony element z napisem "pokaż dodatkowe pola": kliknięcie na nim rozwinie pełną listę cech przedmiotu ogłoszenia. Pamiętaj, że wypełnianie wszystkich pól nie jest obowiązkowe, lecz znacznie zwiększy atrakcyjność ogłoszenia!

Pola obowiązkowe oznaczone są gwiazdką.

Pozostałe informacje umieść w opisie do ogłoszenia - zostanie on przetłumaczony na inne języki obsługiwane przez system.

Jeżeli zauważyłeś jakieś braki czy niepoprawności w kategorii w której dodajesz ogłoszenie - zgłoś nam!

Krok trzeci – wskaż lokalizację


Podaj lokalizację przedmiotu ogłoszenia: kraj, region oraz opcjonalnie miejscowość i ulicę/gminę.

Klikając na "wskaż ogłoszenie na mapie" otworzy Ci się mapa, na której możesz wskazać geolokalizację ogłoszenia - w postaci punktu lub obszaru do kilku punktów. Tylko ogłoszenia z podaną geolokalizacją są widoczne dla przeglądających mapę ogłoszeń. Aby szybko znaleźć jakąś lokalizację na mapie - wpisz adres w wyszukiwarkę w lewym górnym rogu mapy i kliknij "szukaj".

Wybierz również co umieścić pod ogłoszeniem:

        - moje aktualne dane kontaktowe: dane wyświetlane pod ogłoszeniem są identyczne z Twoimi: jeżeli zmienisz np.         adres kontaktowy, pod każdym Twoim ogłoszeniem z tą opcją zostanie to odnotowane.
        - dane kontaktowe innej osoby/firmy: indywidualne dane dla każdego ogłoszenia

Uwaga: zabronione jest umieszczanie danych kontaktowych osób które nie wyraziły na to zgody. Ogłoszenia takie będą blokowane, a wobec Oferenta zostanie wszczęte postępowanie prawne.

Krok czwarty – dodaj multimedia (zdjęcia i filmy)


Do każdego ogłoszenia możesz dołączyć od jednego do kilku zdjęć (zależnie od wybranego wariantu ogłoszenia). Nie jest to obowiązkowe, ale zawsze bardzo podnosi atrakcyjność ogłoszenia. Pamiętaj, że musisz je przygotować wcześniej, przed przystąpieniem do dodawania ogłoszenia. Akceptowane formaty plików graficznych to .jpeg, .gif.

Aby dodać film wideo reklamujący Twój produkt/usługę:
 1.   umieść go na serwisie Youtube.pl
 2. otwórz stronę z załadowanym filmem, zaznacz pasek adresu i skopiuj go do schowka (klawisze Ctrl+C)
 3. wklej adres do pola "Dodaj film wideo" (klawisze Ctrl+V)
 4. kliknij "wczytaj wideo"
Jeżeli wszystko przebiegło poprawnie - po chwili powinien się pokazać podgląd filmu.


Nie wiesz jak korzystać z serwisu YouTube? Zajrzyj na stronę pomocy:
http://help.youtube.com/support/youtube/?hl=pl

Krok piąty – aktywuj


W ostatnim etapie dodawania ogłoszenia możesz zobaczyć podgląd wprowadzanego ogłoszenia, a także określić okres jego ważności. Otrzymasz tutaj również informację ile dane ogłoszenie kosztuje.

Aby zakończyć dodawanie ogłoszenia Standard kliknij na "Dodaj ogłoszenie".

Aby zakończyć dodawanie płatnych ogłoszeń Premium lub Prestige:
 1. kliknij na "Zapisz i przejdź do płatności" - ogłoszenie zostanie dodane jako "nieaktywne - oczekiwanie na płatność"
 2. na stronie "Płatności Techagra" wybierz jeden z dostępnych sposobów płatności i kliknij "dalej"
 3. zweryfikuj poprawność danych i kliknij "zapłać" 
 4. dokonaj płatności zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na stronie systemu Płatnosci.pl lub Twojego banku
Dostępne rodzaje płatności to:
        - SMS: tylko z telefonów komórkowych polskich sieci telefonii komórkowej tzn. ERA, Orange, Plus GSM,         HEYAH, PLAY
        - przelew elektroniczny
        - karta kredytowa
        - płatność z konta: wykorzystanie wcześniej wpłaconych na konto środków

Płatne ogłoszenie / usługa zostanie aktywowana jak tylko otrzymamy potwierdzenie dotarcia środków na nasze konto - czasami może to trwać nawet do 24h.


W serwisie Techagra znajdują się tysiące ogłoszeń. Jeżeli chcesz zwiększyć widoczność swojego ogłoszenia, wybierz wariant Premium lub Prestige:

Jeżeli właśnie dodajesz nowe ogłoszenie:
 1. w pierwszym kroku dodawania (wybór kategorii i wariantu ogłoszenia) wybierz interesujący Ciebie wariant: Premium lub Prestige
 2. dokończ proces dodawania ogłoszenia
 3. dokonaj płatności za aktywację ogłoszenia

Jeżeli masz już wprowadzone bezpłatne ogłoszenie:
 1.  zaloguj się, lub - jeżeli jesteś już zalogowany - kliknij na "moje konto",
 2. wybierz "moja Techagra / ogłoszenia"
 3. kliknij na przycisk "wyróżnij" obok wybranego, bezpłatnego ogłoszenia
 4. wybierz odpowiadający Ci wariant - Premium lub Prestige: 
 5. uzupełnij dane ogłoszenia - otrzymasz rozszerzone możliwości edycji, odpowiednie dla wybranego wariantu ogłoszenia
 6. zakończ proces edycji i dokonaj płatności za aktywację ogłoszenia

W trakcie dodawania lub wyróżniania ogłoszenia możesz wybrać jeden z trzech wariantów ogłoszenia:

        - Standard: ogłoszenie bezpłatne
        - Premium: ogłoszenie płatne,
        - Prestige: ogłoszenie płatne.

Zapoznaj się z cechami każdego z nich i wybierz najbardziej odpowiadającą Ci opcję. Pamiętaj, że ten wybór będzie miał to wpływ na różne opcje w dalszej części ogłoszenia (m.in. długość opisu, ilość zdjęć, itp.)

Ceny różnych wariantów są zależne od działu umieszczanego ogłoszenia i ich szczegóły są podane w Cenniku Usług.

Mogą być dwie przyczyny:
 1. po wysłaniu SMS, ogłoszenie pojawia się na stronie dopiero po potwierdzeniu przez system płatności otrzymania SMS-a, co może potrwać nawet do 24h,
 2. prawdopodobnie został wysłany błędny kod (brak litery, odstęp pomiędzy literami bądź literówka) - w tym przypadku skontaktuj się z nami i poinformuj, że SMS został wysłany, ale ogłoszenie jest nadal nieaktywne. Przygotuj ponadto następujące dane:
                - login i hasło dostępu do konta,
                - numer telefonu z którego został wysłany SMS,
                - rodzaj usługi która była aktywowana przez SMS.

Dzięki tym danym będziemy mogli sprawdzić status transakcji i - jeżeli taka transakcja zostanie potwierdzona - zweryfikować prawidłowy kod i uaktywnić ogłoszenie ręcznie.

Uwaga: pamiętaj, że SMS można wysyłać tylko z telefonów komórkowych polskich sieci telefonii komórkowej tzn. ERA, Orange, Plus GSM, HEYAH, PLAY.


Aby sprawdzić aktualny stan swoich transakcji:
 1. zaloguj się, lub - jeżeli jesteś już zalogowany - kliknij na "moje konto",
 2. wybierz "Moje Techagra/ historia transakcji"
 3. zobaczysz tabelę z wszystkimi aktualnymi informacjami dotyczącymi dokonanych przez Ciebie płatności

Płatności w serwisie Techagra oraz kontrola stanu przelewów są realizowane przez system Platnosci.pl.


Ogłoszenia są wyświetlane do momentu kiedy nie zostaną wstrzymane lub usunięte. Ogłoszenia, którym minął termin ważności zostaną opatrzone komunikatem "ogłoszenie wygasło" i będą zawsze widoczne na końcu listy ogłoszeń.

Aby sprawdzić jak długo Twoje ogłoszenie będzie aktywne:
 1. zaloguj się, lub - jeżeli jesteś już zalogowany - kliknij na "moje konto",
 2. wybierz "moja Techagra / ogłoszenia "
 3. znajdź poszukiwane ogłoszenie - data wygaśnięcia ogłoszenia jest podana obok słowo "wygasa: "

Ceny ogłoszenia są różne, w zależności od:
 1. wariantu: ogłoszenie Standard jest zawsze bezpłatne, ogłoszenia Premium i Prestige są zawsze płatne
 2. działu tematycznego: np. ogłoszenia w dziale "Maszyny, Sprzęt, Motoryzacja" kosztują więcej niż w dziale "Usługi, Praca, B2B"
Szczegółowe ceny są przedstawione w Cenniku Usług.Podbicie ogłoszenia powoduje, że ogłoszenie to utrzymuje się na pierwszym miejscu na liście ogłoszeń (w zależności od wariantu), tak długo, aż ktoś inny nie doda nowego ogłoszenia lub podbije pozycję innego ogłoszenia. Podbite ogłoszenia pojawiają się ze specjalną ikoną strzałki obok tytułu, oznaczającą podbite ogłoszenie.

Aby podbić ogłoszenie:
 1. zaloguj się, lub - jeżeli jesteś już zalogowany - kliknij na "moje konto"
 2. wybierz "moja Techagra / ogłoszenia"
 3. kliknij na przycisk "podbij" obok wybranego ogłoszenia,
 4. dokonaj płatności

Aby ponownie poprawić pozycję ogłoszenia, należy powtórzyć ten proces - ogłoszenie ponownie znajdzie się na szczycie ogłoszeń.


Aby edytować Twoje ogłoszenie:
 1. zaloguj się, lub - jeżeli jesteś już zalogowany - kliknij na "moje konto"
 2. wybierz "moja Techagra / ogłoszenia"
 3. kliknij na przycisk "edytuj" obok wybranego ogłoszenia
Jeżeli chcesz zmienić typ oferty z Standard na Premium lub Prestige, skorzystaj z opcji "wyróżnij".

Uwaga: Ogłoszenia ze statusem "nieaktywne - weryfikacja" nie mogą być edytowane.


Każde ogłoszenie ma określony termin ważności, po wyczerpaniu tego okresu ogłoszenie zostanie oznaczone jako "wygasłe". 

Aby przedłużyć bezpłatne ogłoszenie Standard:
 1. zaloguj się, lub - jeżeli jesteś już zalogowany - kliknij na "moje konto"
 2. wybierz "moja Techagra / ogłoszenia"
 3. kliknij na przycisk "przedłuż" obok wybranego ogłoszenia
 4. wybierz czas na jaki ogłoszenie ma być aktywne i potwierdź wybór
Ogłoszenia płatne Premium i Prestige po zakończeniu okresu ważności zmieniają się w Standard - daty zakończenia okresu premiowanego są opisane pod typem oferty (np. "Premium do 28-maj-2008). Aby te ogłoszenia były wciąż widoczne jako Premium lub Prestige, należy po zakończeniu okresu premiowanego skorzystać z opcji "wyróżnij" i wybrać pożądany wariant.

Data wygaśnięcia każdego ogłoszenia jest podana w liście "moja Techagra / ogłoszenia ", obok słowa "wygasa: ".Wyświetlanie ogłoszeń Premium i Prestige nie może być zatrzymane.

Aby wstrzymać wyświetlanie ogłoszenia Standard:
 1. zaloguj się, lub - jeżeli jesteś już zalogowany - kliknij na "moje konto"
 2. wybierz "moja Techagra / ogłoszenia"
 3. kliknij na przycisk "przedłuż" obok wybranego ogłoszenia
Wyświetlanie ogłoszenia na stronach serwisu zostanie wstrzymane. Aby je ponownie wznowić kliknij na "wznów".5. Kalendarium serwisu Techagra jest miejscem w którym znajdziesz najważniejsze i najciekawsze wydarzenia z branży rolniczej w całej Europie.

Aby umożliwić sprawne przeglądanie i szybkie dotarcie do interesujących Ciebie wydarzeń, podzielone zostało na następujące kategorie:

        - giełdy, targi, wystawy
        - festyny, pikniki
        - konferencje, sympozja
        - święta
        - komunikaty, obwieszczenia
        - przetargi, zamówienia publiczne
        - szkolenia
        - pozostałe wydarzenia

Ponadto do każdego wydarzenia dodane są informacje jakiego zakresu branżowego dotyczą - bezpośrednio nawiązujące do 8 działów tematycznych z ogłoszeniami.

Kalendarium serwisu Techagra jest miejscem które w szybki i przejrzysty sposób pozwoli Ci zorientować się we wszystkich istotnych wydarzeniach z branży rolniczej.

  Wiesz o jakimś istotnym wydarzeniu dotyczącym branży rolniczej? Organizujesz szkolenia lub ogłaszasz przetarg dla rolnictwa? Zaproponuj dodanie wydarzenia do kalendarium!


Kalendarium można przeglądać według terminów, jako:
 1. listę wydarzeń - wyświetla wszystkie nadchodzące wydarzenia w kolejności od najbliższego do najbardziej odległego; aby zmienić listę na wydarzenia które już miały miejsce kliknij "minione wydarzenia"
 2. kalendarz miesięczny - wskazanie kursorem tytułu otworzy jego podstawowe informacje,
 3. kalendarz kwartalny - wskazanie kursorem tytułu otworzy jego podstawowe informacje,
 4. kalendarz roczny - wskazanie kursorem dnia z podkreśloną oznaczoną datą załaduje listę wszystkich wydarzeń dla danego dnia.

Ponadto w kalendarium można wyszukiwać i filtrować wpisy analogicznie do tego jak to się robi z ogłoszeniami. Nawet jeżeli opcje te będą włączone w graficznym trybie kalendarza - wydarzenia, które będą tam wyświetlane, zostaną automatycznie dopasowane do zadanych przez Ciebie kryteriów.

Oczywiście! Jeżeli chcesz podzielić się z nami interesującą wydarzeniem dotyczącym tematyki rolniczej lub pokrewnych - zaproponuj wpis w kalendarium. Dodawanie wydarzenia przebiega w dokładnie taki sam sposób jak dodawanie ogłoszeń - wybierz z górnego menu "dodaj ogłoszenie", a następnie wskaż "Zaproponuj wpis do kalendarium".

Pamiętaj, że każde dodanie lub edycja wydarzenia muszą być pozytywnie zweryfikowane przez pracowników portalu, zanim zostaną wyświetlane na stronach kalendarium.6. Moje konto to dział serwisu Techagra, gdzie przechowywane są wszystkie informacje dotyczące dodanych przez Ciebie ogłoszeń, wydarzeń, czy danych i ustawień. Aby uzyskać dostęp do tej części musisz się zalogować i kliknąć na ikonę "moje konto".

W podpunktach tego tematu pomocy znajdziesz informacje w jaki sposób szybko i łatwo zarządzać poszczególnymi elementami Twojego konta w serwisie Techagra. 

Jeśli interesują Ciebie bardziej zaawansowane kwestie lub nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, skorzystaj z formularza kontaktowego.


Aby zobaczyć wszystkie własne ogłoszenia:
 1. zaloguj się, lub - jeżeli jesteś już zalogowany - kliknij na "moje konto"
 2. wybierz "moja Techagra / ogłoszenia"

Aby zarządzać ogłoszeniami - podbijać, edytować czy wstrzymywać skorzystaj z odpowiednich przycisków umieszczonych obok poszczególnych wpisów.

Aby zmienić dane kontaktowe umieszczane pod Twoimi ofertami:
 1. zaloguj się, lub - jeżeli jesteś już zalogowany - kliknij na "moje konto"
 2. wybierz "konfiguracja / dane kontaktowe"
 3. zaktualizuj dane, które uległy zmianie
 4. wpisz hasło, aby potwierdzić swoją tożsamość
 5. kliknij na przycisk "zapisz"

Możesz również zdecydować aby tylko wybrane dane były wyświetlane pod ofertą - skorzystaj ze znaczków w kolumnie "pod ofertą". Pola: telefon, kraj oraz region są obowiązkowe.

Uwaga: pamiętaj, że w niektórych ofertach możesz mieć umieszczane dane kontaktowe innej osoby trzeciej. Aby zmienić dane kontaktowe umieszczane pod takim ogłoszeniem, musisz przejść do edycji ogłoszenia.


Aby zmienić hasło:
 1. zaloguj się, lub - jeżeli jesteś już zalogowany - kliknij na "moje konto"
 2. wybierz "konfiguracja / zmień hasło"
 3. wpisz swoje bieżące hasło
 4. wprowadź i powtórz nowe hasło
 5. kliknij na przycisk "zapisz" 
Uwaga: nowe hasło zacznie funkcjonować natychmiast!


Aby zobaczyć historię płatności:
 1. zaloguj się, lub - jeżeli jesteś już zalogowany - kliknij na "moje konto"
 2. wybierz "konfiguracja / historia płatności"

W wyświetlonej tabeli zobaczysz wszystkie aktualne informacje dotyczące wykonywanych przez Ciebie Na wyświetlonej liście transakcji otrzymasz takie informacje jak: typ, kwota, datę rozpoczęcia oraz bieżący stan transakcji.


Płatności w serwisie Techagra oraz kontrola stanu przelewów są realizowane przez system Platnosci.pl.


Opcja "Moja waluta" określa standardową walutę przez Ciebie w serwisie. W oparciu o ten element wyświetlane są wszystkie rodzaje płatności oraz cen usług płatnych. Tylko dla użytkowników waluty PLN (obywateli Polski) dostępne są dodatkowe usługi płatności, takie jak: przelew elektroniczny, czy SMS.


Jeżeli będziesz chciał zmienić walutę gdy na Twoim koncie znajdują się wpłacone środki - zostaną one przeliczone na nową walutę wg tabeli kursów średnich walut obcych NBP na dzień bieżący i zaokrąglone do dwóch miejsc po przecinku.Dokonywanie opłat za pomocą uprzednio zasilonego konta ma wiele zalet, z których najważniejsze to:
Więcej:
Doladowanie konta zasila w większości przypadków konto większą kwotą niż rzeczywista wpłata. Jeżeli masz dużo do sprzedania - korzystając z środków na koncie na pewno zaoszczędzisz.

Szybciej:
Pobierając wyliczoną kwotę z Twojego konta otrzymujesz natychmiastową aktywację usługi. Nie narażasz się na problemy związanie z niepoprawnie wpisanym SMS-em czy przeciągającymi się potwierdzeniami ze strony banków.

Wygodniej:
Wpłacasz tylko raz, a później korzystasz do wyczerpania środków - tylko za pomocą jednego kliknięcia. Żmudne wysyłanie SMS-ów czy wielokrotna autoryzacja na stronie Twojego banku aby dokonać przelewu może być nużąca, ale nigdy nie wystąpi gdy korzystasz ze środków na zasilonym koncie.


Aby zasilić konto w serwisie Techagra: 
 1. zaloguj się, lub - jeżeli jesteś już zalogowany - kliknij na "moje konto"
 2. po prawej stronie pojawi się "stan Twojego konta" - kliknij na "doładuj konto"
 3. na stronie "Płatności 
 4. wprowadź i powtórz nowe hasło
 5. kliknij na przycisk "zapisz" 

Uwaga: pamiętaj, że niewykorzystane środki zgromadzone na Twoim koncie nie podlegają zwrotowi ani przekazaniu innemu użytkownikowi serwisu Techagra!

JAK WYKORZYSTUJEMY PLIKI COOKIE NA TECHAGRA.PL :

Nasz Serwis używa plików cookie, by zapewnić naszym Użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Bez niektórych plików cookie Serwis nie mógłby działać. Inne pliki cookie pomagają nam rozpoznawać Użytko wników lub zorientować się, które treści w Serwisie są dla nich najciekawsze i najbardziej przydatne, przez co możemy ciągle ulepszać nasz Serwis i dostosowywać go do potrzeb Użytkowników. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie i ich funkcjach znaleźć można  tutaj.